OSV Krasno16  OSV Krasno08  OSV Krasno24

Studenti druhého ročníku VOŠ absolvovali 30 hodinový blok osobnostně-sociálního rozvoje, který se uskutečnil od 9.9. do 11.9. v Krásně u Horního Slavkova. O tom, jak výcvik probíhal, si můžete udělat představu z fotografií a ze zpětné vazby studentů.


KOMENTÁŘE


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Renata je milá, sympatická žena. Umí si zřídit přirozený respekt, získat důvěru lidí. Není nudná, její výklad zaujme. Je to profesionálka.

O výcviku:

Výcvik mi hodně dal, byla jsem plná dojmů. Odvezla jsem si spoustu informací a rad pro práci v sociální službě. Poznala jsem, jak může být těžké, aby se stmelila skupina lidí. Je opravdu důležité stanovit si pravidla hned na začátku. Výcvik nebyl zbytečný, protože jsme měli možnost naučit se techniky spolupráce ve skupině lidí a s jednotlivcem. Šlo i o to, abychom si věřili. Myslím si, že se to povedlo, i když jednoho úkolu jsem se vzdala. Přišel mi dost nebezpečný. Je ale možné, že kdybych ho musela splnit někde, kde jde o život, asi bych se rozhodovala jinak a věřit bych musela. A to jak sobě, tak ostatním. Připadám si po výcviku, že jsem nabyla větší sebedůvěry. Petra


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Renata je skvělá a zkušená lektorka, která ví, jak zaujmout. I její zásluhou jsme nakonec skupina, která velice dobře spolupracovala a bylo nám všem s ní dobře. Renato díky. Martina

O výcviku:

Po počátečním šoku z prostředí a prvním sžívání se se vším a všemi, mi bylo na výcviku krásně. Myslím si, že jsme velice dobrá parta lidí, která se umí pobavit a hlavně držet pospolu. Díky Vám všem i třídnímu:-) Martina


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Renata je skvělá lektorka a člověk na svém místě, dokáže pracovat s týmem poutavou a zábavnou formou. Během víkendu jsem pod jejím vedením měla tu možnost poznat lépe nejen celou naší třídu, ale i sebe. Renato děkuji :-)

O výcviku:

Osobnostní výcvik v Krásnu jsem si ve svém nitru zařadila do přihrádky, kde mám uložené jen ty nejpříjemnější vzpomínky. Víkend byl neskutěčně pozitivní, nabitý pohodou, porozuměním a tolerancí. Zážitky budu vstřebávat ještě douhou dobu. Jsem ráda, že jsem se výcviku zúčastnila. V tom svém každodenním shonu jsem se na chvíli zastavila a přehodnotila své priority. Poznala jsem, že naše třída je banda skvělých lidiček, které mám ráda a se kterými se budu nadále ráda setkávat. Děkuji všem, mám zase z čeho čerpat. Alena Erbanová


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Lektorka Renata byla úžasná. Všechny aktivity s ní byly super. Vážim si toho, že s náma všechno prodiskutovala (doba hodin, přestávky,...). Do ničeho nás nenutila, ale nikdy se nestalo, že by jsme jen stáli a koukali. Byl to super víkend, děkuji za to, že jste nám ho takhle zpříjemnila.

O výcviku:

Byli jsme sehraná parta, vše šlo jak po másle. O srandu nouze nebyla. Bylo i dostatek alkoholu, takže jsme ve finále i to hrozné ubytování všichni skousli. Pan třídní Jindřich byl skvělej, líp jsme ho poznali.


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Renato, chtěla bych Ti poděkovat za Tvoji nezměrnou trpělivost s námi na začátku výcviku. Nenechala jsi se odradit našimi kyselými obličeji a vydržela jsi to s námi, aniž by ses nechala otrávit. Díky :-)......Myslím, že vděčíme Tobě za stmelení naší různorodé třídy a za sebepoznání, o kterém jsem si myslela, že už ho nepotřebuji. Díky, že jsi mezi nás zapadla a byla jsi jedna z nás :-). Díky za krásný víkend, nebýt Tebe určitě bychom ho takhle nezvládli. Díky Míša

O výcviku:

Super, skvělý, báječný, osvěžující, hodně vtipný, milý, bouřlivý, uklidňijící, krátký, moudrý, omlazující výcvik!! Kdy pojedeme zase?


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Renata byla skvělá a co k tomu dodat?

O výcviku:

V Krásně se mi moc líbilo. Uvědomila jsem si spoustu důležitostí pro svoji práci a znova jsem se přesvědčila o tom, jak je skvělé vás všechny mít. Prožila jsem krásný víkend, ze kterého budu ještě dlouho čerpat energii :-)


Pro lektorku Renatu Vordovou:

Ahoj Renato,díky za výcvik, nicméně ty evaluace cvičení mi prišly hroozně dlouhé, ale chápu, že je důležité, aby se vyjádřil každý.

O výcviku:

jupí výcvik, spolu, jéžišmarjá-- je to hrozný ty postele, tady spát nebudu, budu, překřikování, ticho, spolupráce, dobrý dobrý spolužáci.Pro lektorku Renatu Vordovou:

Směrem ven velice vyrovnaně působící žena, kterou práce, řekl bych, baví. Proto bavila (Renata i práce) z drtivé většiny i nás. Mockrát děkuji.

O výcviku:

Vzdor vůči několika formám učení se, který mám již zarytý pod kůží, se nestačil projevit. Učení se sám ze sebe a tou nejpřirozenější cestou i z ostatních mi byl příjemný a mě obohacující. Jsem rád a vděčný, že jsem si opět o něco rozšířil vědění o tomto způsobu "vzdělávání se", které je dle mého názoru v každém z nás, jen potřebuje občas něčím nakopnout. Díky za sebepoznání, poznání druhých a vzájemnou úctu. Jinak už bych jen parafrázoval spolustudující. Těším se na další podobný výcvik, či setkání. Péťa

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION