pozvanka jarmark zima 2012 IMG 4769

Fotogalerie na Facebooku ZDE a ZDE      Video ze křtu kalendáře ZDE

Jarmark radosti je již tradičně spojen se křtem originálního obrázkového Jokervošáckého kalendáře, který vznikl ze spolupráce studentů vošky a klientů Jokeru.Ten letošní je již třetí!
NOVINKA...Jarmark v prostorách VOŠ CHEB!!!!!   MAPA
Zájem prodejců je tak veliký, že prostě letos do Jokeru nevejdeme, protože nechceme návštěvníky o nic připravit, přivítáme Vás ve škole, kde je místa dost :)
V závěru Jarmarku tančírna bude-li o ni zájem

R A D O S T Í NA VÁS ČEKÁ letos OPRAVDU MNOHO: Jarmak bude v duchu a v atmosféře písně "Jen pro ten dnešní den stojí za to žít"

Speciální hosté: Ferda mravenec a Beruška

Překvapení: speciální KARAOKE s Hankou pro malé i velké :)
široká nabídka výhradně domácího občerstvení, uvítací transformační koláčky z Paty, jarní vietnamském home made závitky.....

Rozmanité občerstvení, široká nabídka služeb, šperkařská a další kreativní díllny, příležitosti k pořízení originálních vánočních dárků, věštírna, kartářka, výstava fotografií ze života vyšší odborné školy a z PATAFESTU,společnost lidí, kteří Vás opravdu rádi uvidí, samozřejmě možnost zakoupit si kalendář....a určitě i několik překvapení :)
např. mimořádně: výr velký s Richardem, africký ježek s Beatris....s oběma zvířaty se můžete vyfotit :) králíkoterapie se Štěpánkou - hlazení a krmení domácího mazlíčka..., možná přijde i škrtič

Nabídka vánočního Jarmarku radosti je "EXLUZIVNĚ INKLUZIVNÍ" kdokoli může zkusit cokoli a ještě při tom stihne mít radost a společný příjemný zážitek.
KŘEST OBRÁZKOVÉHO KALENDÁŘE PROBĚHNE V 11:00 - prodej kalendáře po celý den za pouhých 60,-Kč včetně luxusního balení a ručně vyrobené vánoční ozdoby.
Umíte si snad představit originálnější vánoční dárek???
SLUŽBY:
ŠMRNcOVNÍ STUDIO - necháte se ostříhat nebo si udělat parádní účes u naší kadeřnice Andrejky, nalíčit Vás umíme také :)
MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ pro malé i velké: Pokud chcete mít na své tváři motýla nebo vypadat jako kočka i to umíme!
MaSÁŽNÍ STUDIO - vaše ručky i ŠÍJE si jistě zaslouží péči, masáž skutečných profesionálek, je též v naší nabídce.
Až budete dostatečně krásní, (klidně i před tímto procesem) rozhodně můžete navštívit náš mobilní improvizovaný
FOTOATeLIÉR - nechte se zvěčnit a vylepšit u našich fotografů, Váš snímek bude super jedinečný!Můžete mít netradiční portrét NEJEN VÁNOČNÍ, v některém z našich originálních klobouků nebo bez něj. Vaše fotografie v elektronické podobě STÁHNETE ze společného úložiště a můžete s nimi naložit dle svého.
MÁME PRO VÁS I MIMOŘÁDNĚ DŮLEŽITÝ STÁNEK PRO DOBROU NÁLADU A PLNÉ BŘÍŠKO
STáNEK PRO ZAHŘÁTÍ - můžete si dopřát kávičku, čaj, svařák, grog i báječný domácí likérek! Nabídneme Vám pro vegetariány nebeskou HRÁŠKOVOU polévku od Jindřicha, Lída vaří gulášovku a Gábi zelňačku. Pro masožravce chystáme guláš a Lenka upeče kuřecí stehýnka! Jarka se stará o klobásy! Ke gulášku pivo točené (jedenáctka) :)
PRO FAJNŠMEKRY a gurmány - mimořádně delikatesní sladkou nebo slanou palačinku si můžete dát u Jiřího a Efky Broučkových a až si pochutnáte, můžete si v jejich stánku vybrat "ulítlé náušničky nebo originální modely, které Ef skutečně umí!!!"
DOMÁCÍ KOLáČE A BUCHTY - jako dezert ke kávičce v naší kavárně u JANA AMOSE, nebo jen tak na stojáka zaručeně home made.
JOKER STÁNEK - máte jedinečnou šanci, pořídit si tu originální, ručně malované hedvábí, nádherné výrobky klientů sociálně terapeutických a chráněných dílen (originální šperky zejména) a ozdobit nejen sebe, ale udělat radost i svým blízkým.
ŠPERKAŘSKÁ DÍLNA za malý poplateček si vyrobíte ŠPERK či BROž VLASTNÍMA rukama a z Vámi vybraných korálků a materiálů!!!
KREATIVNÍ DÍLNY: výroba broží z organzy, výroba vynutých perel, zdobení svíček......
Umíte si snad představit originálnější vánoční dárek???
SEkÁČ - nakupte si nové kousky do Vašeho šatníku!
RUČNÍ PRÁCE, CO KuS TO ORIGINÁL - SVÉ VÝROBKY představí a nabídnou i další neziskovky z našeho regionu a také naši přátelé z FLERu!
VŠE CO SE DOmA NAŠLO - Prodáváme věci, které ještě mohou někomu udělat radost.
VĚŠTÍRNA - Mirka, Petr a Zuzka Vám svou vánoční věštbou pomohou vyřešit Vaše strasti a neduhy případně Vám poradí jak naplánovat své další životní cesty. Určitě se u nich zastavte na cestě Jarmarkem radosti. Služba pro odvážné, kteří se chtějí dozvědět něco o své budoucnosti, nebo jen potřebují radu našich odborníků, věštců specialistů. Služba je registrovaná u MV ČR.
KARTÁŘKA Marcelka, kterou už také znáte z loňska se na Vás moc těší!
LÍBÁNÍ POD Jmelím - pro všechny, kteří to nestihli v květnu pod třešní a mají přece jen obavu z uschnutí. Naše Jmelí je zárukou OMLAZENÍ. Zn:OMLAZUJÍCÍ KŮRA ZDARMA; jedince, který by Vás políbil hledáte a lovíte sami.
DĚTSKÝ SVĚT - vaše ratolesti zabavíme a zároveň ohlídáme, abyste si naše služby mohli užít bez obavy, že se Vám dítě ztratí. Dětské kino, kde se můžete po libosti válet je vyzkoušeno a osvědčilo se.
KINO RADOSTI: pásmo zajímavých filmů a dokumentů, které Vás určitě potěší a inspirují
DOBROVOLNICKÁ TRIČKA: limitovaná série triček v prodeji na Jarmarku za příznivou cenu :)

Pokud chcete vědět jakou atmosféru s námi zažijete, podívejte se zde:
Jarmark radosti v Chebu - Cheb TV

TV Západ - Originální jarmark...
Fotogalerie Jarmark radosti prosinec 2011
Fotogalerie Jarmark radosti květen 2012

Výtěžek z Jarmarku radosti bude použit na podporu dobročinných aktivit vyšší odborné školy Cheb, konkrétně druhého ročníku PATAFESTU, který organizujeme ve spoluráci s DOZP Pata a Joker o.s. Jsme totiž přesvědčení, že je stále ještě potřeba vytvářet příležitosti pro setkávání nepostižených a postižených lidí a zažívat zkušenost, že BÝT ODLIŠNÝ JE NORMÁLNÍ.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION