23hodin300

16. - 17. listopadu 2012 se tým naší školy účastnil běžeckého happeningu. Měli jsme své zástupce v běžcích, chodcích, zapisovatelích i pomocnících s čímkoli. Děkujeme všem našim účastníkům za vytvoření fantastické atmosféry a svělého společného zážitku v den státního svátku a Mezinárodního dne studentstva.

Fotogalerie FACEBOOK ZDE
Fotogalerie Google Picasa
ZDE
Článek a fotogrqafie v Chebském deníku ZDE

FRANTIŠKOLÁZEŇSKÁ 23 HODINOVKA

16. - 17. listopadu 2012 se tým naší vyšší odborné  školy účastnil běžeckého happeningu ve Františkových Lázních. Běhá se tu tradičně už od 20. Výročí pádu komunistického režimu u nás. Ve světle letošních ?krajských povolebních okolností? pro nás ta připomínka pádu komunistů byla o to osobnější. Připravili jsme pro všechny zájemce trikoloru, abychom si s ní na hrudi mohli na trati  zapřemýšlet i tom, co nám těch 23 let svobody přineslo dobrého.  Možnost k zamyšlení v půli cesty nám dala i meditace Petra Hrušky, na kterou jsme se společně vydali ve 3 h ráno 17. Listopadu.

Za naší školní komunitu se na trasu vydalo 61 zástupců (studenti, učitelé, kamarádi, přátelé, partneři i sympatizanti naší školy) společně jsem nakroužili  neskutečných 656 km!! Zásadní pomocí pro celý  happening byla také účast všech Dobrovolníků, kteří mění svět. Zapisovali uběhaná kolečka, chystali občerstvení, dělali, co je potřeba J. Děkujeme všem našim účastníkům za vytvoření fantastické atmosféry a svělého společného zážitku v den státního svátku a Mezinárodního dne studentstva a těšíme se na setkání za rok ve stejnou dobu. Společnost Farní Charity Cheb i Běžecké školy Miloše Škorpila je pro nás je pro nás nesmírně inspirující a příjemná. Spolupráce VOŠ Cheb na dalším ročníku Františkolázeňské mnohahodinovky je jistá!!!

Lucie Poláková

Kam kráčíš, mnohahodinovko? aneb Jaké to bylo letos

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION