jarmark2014

Na Jarmarku bude k zakoupení kniha "Deníky" od Františky Barborky Pošmourné (viz reportáž ZDE a fotogalerie ZDE)

pozvanka krest

Videoreportáž z akce ZDE a fotogalerie ZDE a ZDE.

ozvenyfany

FOTOGALERIE z akce ZDE   Reportáž MVTV   Reportáž Tomáš Kvapil, VOŠ

KOS o.s. a VOŠ Cheb organizovali dne 20.9.2014 v Chebu Ozvěny Patafestu3 aneb den pro Františku.  Kromě přenesení atmosféry PATAFESTu3 do Chebu byla naším hlavním cílem podpora literární tvorby ženy s Downovým syndromem. Františka Barborka Pošmourná se narodila v roce 1953 v Plzni. Od roku 1994 žije v DOZP Pata u Hazlova. Františka píše deníky, které jsou plné poezie a velmi inspirujícího a netradičního pohledu na svět. Uspořádali jsme aukci 17 ručně vázaných knížek s poezií Františky. Snažíme se shromáždit dostatek prostředků, abychom pomohli uskutečnit sen Františky a vydali ještě letos do Vánoc Františčinu knihu poezie.
Za vydatnou pomoc děkujeme všem obětavým dobrovolníkům, účinkujícím i návštěvníkům, kteří nás i přes velkou nepřízeň počasí neváhali podpořit. Děkujeme také Světlaně Keslové a Papírně Cheb za veškerou spolupráci a podporu naší akce!

ffzo14 15

vr2  vr1

Soutěž VOŠka Roku je průzkumem mezi studenty a absolventy vyšších odborných škol v České republice, jak se jim na jejich vošce studuje nebo studovalo.

Videoreportáž MVTV z předávání diplomu ZDE.

Fotogalerie Facebook (dostupné i bez účtu na FB) ZDE.

Hospic Sv. Jiří, o.p.s. a Komunitní osvětové společenství, o.s. pořádali v prostorách auly Vyšší odborné školy v Chebu besedu o nové knize socioložky a publicistky Jiřiny Šiklové s názvem ,,Vyhoštěná smrt".

Siklova

Fotogalerie Facebook ZDE (dostupné i bez účtu na FB)

Videoreportáž z besedy od MVTV ZDE

VR2014

Milí studenti a absolventi, děkujeme Vám za Vaše hlasy v anketě VOŠka roku, díky kterým jsme pro tento rok stanuli na prvním místě!!! Moc si Vašeho hodnocení ceníme. Tým VOŠ Cheb.

Podkategorie

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION