jarmark016

Poslední (zlatou) adventní sobotu jsme rozdávali úsměvy, pohodu a zážitky na vánočním Jarmarku radosti, který jsme pořádali už potřetí v prostorách Jokeru o. s. v Hradební ulici. I letos jsme společnými silami (klienti Jokeru a studenti vyšší odborné školy) vytvořili originální obrázkový kalendář. Čestným kmotrem kalendáře se stal pan místostarosta Tomáš Linda, který toho v roce 2011 pro naše dobrovolnické aktivity hodně udělal, a který činnost naší školy velmi podporuje. Výtěžek letošního Jarmarku je rekordní! Získali jsme částku 10 400 korun, která půjde na konto Radečka Neuschla ze Skalné trpícího nemocí motýlích křídel. O tom, kam prostředky z Jarmarku půjdou, rozhodli návštěvníci v Jokeru svým hlasováním, které dopadlo takto: Radeček získal 110 hlasů, Docela normální kavárna Jokeru 73 hlasů a Dobrovolnické centrum Chebu 15 hlasů. Z celkové získané částky je 8430 korun utrženo za služby a prodej od našich školních dobrovolníků (studentů či pedagogů školy). Iniciativa našich dobrovolníků byla letos opravdu úctyhodná, stejně tak jako ochota návštěvníků Jarmarku přispět na dobrou věc. Přátelskou a radostnou atmosféru, kterou se nám podařilo společně vytvořit, si můžete přiblížit v reportáži pana Sergeje Šadrina z CHEB-TV, v reportáži od TV Západ a v rozsáhlé fotogalerii, kterou pro Vás pořídili: Jindřich Novák, Markéta Habartová, Nataša Šmatová a Jarka Buchnerová. V květnu se na Vás těšíme znovu :)

Speciální poděkování patří více než padesáti dobrovolníkům, kteří Jarmark připravovali a zrealizovali. "Bez Vaší pomoci by naše škola, ani naše aktivity nebyly to co jsou. Děkuji Vám všem ze srdce." Lucie Poláková

Video od Cheb TV ZDE 

Video od TV Západ  ZDE

Fotogalerie ZDE

Článek od Nataši Šmatové v Chebském deníku ZDE.

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION